typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Żory

Dom Przyjęć PASZKÓWKA

Dom Przyjęć PASZKÓWKA - Żory

Przyjęcie weselne

w

Paszkówce

Zapraszamy Państwa do naszego domu przyjęć, w którym zaprezentujemy jak może wyglądać Wasze wesele. Razem określimy wstępny budżet takiego przyjęcia, oraz czy ma ono być jednodniowe czy dwudniowe. Przedstawimy Państwu naszą multimedialną prezentację, oraz wręczymy na miejscu materiały promocyjne.
Nasze MENU WESELNE przygotowywaliśmy, by odpowiadało większości naszych klientów. Oczywiście, podczas rozmowy wstępnej, możemy wprowadzić delikatne zmiany, tak by MENU w pełni Państwu odpowiadało.

W Paszkówce oprócz przyjęć weselnych organizujemy również:
• rocznice,
• uroczystości komunijne,
• rocznice,
• stypy,
• imprezy firmowe,
• wiele innych.

W „Paszkówce” oprócz przepięknych, jasnych wnętrz znajdziemy także smaczną
i niespotykana kuchnię.
Dania serwowane przez kucharzy są najlepszej jakości.
Nasi goście weselni będą zachwyceni.

Polecamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Dom Przyjęć PASZKÓWKA
Wasza ocena:
4.74   |  głosów: 19

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2018-02-18
Byłam ostatnio na imprezie w tym lokalu i zostałam b.pozytywnie zaskoczona. Lokal przestronny z dużym parkietem do tańca, obsługa b.miła i fachowa , stoły ładnie przybrane , krzesła ustawione w takiej odległości iż zupę mogłam swobodnie zjeść nie wciskając się między sąsiadów. Oświetlenie sali bardzo dobre, stwarzało b.miłą atmosferę w czasie zabawy i posiłków. Przed lokalem duży parking i wydzielone miejsce dla palaczy z ławeczkami. Dojazd do lokalu z Żor b.dobry. W ciągu roku 2017 byłam na 2 weselach syna i chrześniaczki tak iż mam świetne porównanie i dlatego mam prawo polecić ten lokal gdyż nie umywa się do tych w których wcześniej byłam na weselach. I jeszcze jedna sprawa zresztą b.ważna - ceny w tym lokalu są naprawdę przystępne .POLECAM wszystkim którzy będą w najbliższym czasie organizować jakieś balety.
Dodano: 2017-05-08
Polecam