dział: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Racibórz

Dom Przyjęć IMPERIA


Dom Przyjęć IMPERIA
jest typowym domem weselnym. Prócz wesel, obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe, rodzinne i biznesowe, jak również kulturalne i charytatywne. Świadczymy także usługi cateringowe.

Pracujemy wyłącznie na zamówienie, co pozwala nam zagwarantować nie tylko wysoki standard obsługi ale również dyskrecję. Istnieje możliwość zamknięcia całego obiektu, wraz z parkingiem na 30 samochodów i profesjonalną ochroną.Oferujemy Państwu:

- Wykwalifikowany personel
- Menu na życzenie
- Klimatyzowane sale
- Parking na 30 samochodów
- Profesjonalną ochronę lokalu
- Zawsze świetną zabawę

Dla nowożeńców oferujemy wspaniałą, zabytkową sypialnię Grafa. Ponadto, dla par młodych, które zdecydują się zorganizować u nas swoje wesele, oferujemy ciekawe bonusy i promocje. Może to być przepiękny apartament dla nowożeńców, albo wystrzał z armaty...

Dewiza naszej firmy to: SIŁA TRADYCJI I KREATYWNOŚĆ.

Dysponujemy dwiema salami restauracyjnymi, które mogą pomieścić 180 osób. Sale posiadają dużą ilość miejsca do tańca i stylowy drinkbar. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna, a zarazem bardzo miła obsługa, stawiająca naszego klienta zawsze na pierwszym miejscu.

W okresie od wiosny do jesieni zapewniamy możliwość spacerów i przechadzek po naszym zadbanym i co dzień piękniejszym ogrodzie, w którym posiadamy wiele niezwykłych roślin, uroczy wodospad, altankę dla zakochanych oraz oczko wodne. Zalety i urok ogródu sprawiają, iż służy on jako miejsce do plenerów fotograficznych i filmowych.

Facebook
Dom Przyjęć IMPERIA
Wasza ocena: Kliknij, aby ocenić
3.42   |  głosów: 19
Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę
Dodaj swoją opinię
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.