typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie , miejscowość: Częstochowa

Dom imprez okolicznościowych CZARDA

Dom imprez okolicznościowych CZARDA - Częstochowa


Zapraszamy Państwa do Domu Weselnego Czarda, gdzie organizujemy przyjęcia weselne, komunie, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe.

Z przyjemnością dołożymy wszelkich starań, aby dzień Państwa Ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Pragniemy, aby przyjęcie weselne organizowane przez naszą firmę na długo pozostało w pamięci nie tylko Młodej Pary, ale także wszystkich zaproszonych Gości.

 

Do państwa dyspozycji posiadamy salę zdolną pomieścić do 90 osób, w ciepłe dni zapraszamy do ogrodu, gdzie wśród zieleni nasi Goście pragnący chwili wytchnienia mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.

Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu oraz wykwalifikowanej kadrze przygotujemy do wyboru z bogatego menu najlepsze potrawy kuchni polskiej i zapewnimy miłą obsługę.

Przykładowe Menu na przyjęcia weselne przygotowane w kilku wariantach cenowych możemy Państwu przedstawić przy okazji prezentacji sali weselnej. Za bardzo istotne uważamy bezpośrednie spotkanie się z Państwem, zapoznanie się z Waszymi oczekiwaniami, ustalenie wszelkich szczegółów - tak abyśmy mogli przygotować ofertę indywidualną, wedle Państwa życzenia!

W swojej ofercie proponujemy dodatkowo:

- Obsługę Barmańską
- Obsługę Kelnerską
- Obsługę Fotograficzną
- Wynajem samochodów
- Dj+nagłośnienie
- Dekorację sali

Galeria zdjęć

Facebook
Dom imprez okolicznościowych CZARDA
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa śląskiego

Kameliowy Zakątek

Bielsko-Biała

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. Obsługa obiektu, dopilnuje , aby ten wyjątkowy dzień pozostał w pamięci na długo. Kameliowy Zakątek to idealne miejsce na ...

"każdy w jakimś zakątku swojej duszy wie aż nadto dobrze,że aby spełnić swoje najskrytsze pragnienia musi odnaleźć odpowiednie miejsce do ich realizacji,potrafimy słuchać i potrafimy spełniać nawet te najskrytsze marzenia.."

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Hotel na Błoniach

Bielsko-Biała

Największa z sal Hotelu na Błoniach liczy 450 metrów kwadratowych a średnia 250, najmniejsza liczy 150 metrów. Parkiet jest bardzo duży , co daje możliwość do sprawdzenia umiejętności tanecznych ...

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż kulinarną w Restauracji WIRTUOZERIA. Jej niezwykle bogate menu zaspokoi gust największych smakoszy

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 250

Pod Skrzydłami Anioła

Piekary Śląskie

Oferujemy Państwu dwie eleganckie klimatyzowane sale, z parkietami tanecznymi, mogące pomieścić ponad 150 osób. Eleganckie wnętrza przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających osób, a przejrzyste sale zadowolą zwolenników przestrzeni wypełnionych światłem. ...

Zorganizujemy dla Was najpiękniejsze wesele!

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 90