typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Częstochowa

Dom imprez okolicznościowych CZARDA

Dom imprez okolicznościowych CZARDA - Częstochowa


Zapraszamy Państwa do Domu Weselnego Czarda, gdzie organizujemy przyjęcia weselne, komunie, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe.

Z przyjemnością dołożymy wszelkich starań, aby dzień Państwa Ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Pragniemy, aby przyjęcie weselne organizowane przez naszą firmę na długo pozostało w pamięci nie tylko Młodej Pary, ale także wszystkich zaproszonych Gości.

 

Do państwa dyspozycji posiadamy salę zdolną pomieścić do 90 osób, w ciepłe dni zapraszamy do ogrodu, gdzie wśród zieleni nasi Goście pragnący chwili wytchnienia mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.

Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu oraz wykwalifikowanej kadrze przygotujemy do wyboru z bogatego menu najlepsze potrawy kuchni polskiej i zapewnimy miłą obsługę.

Przykładowe Menu na przyjęcia weselne przygotowane w kilku wariantach cenowych możemy Państwu przedstawić przy okazji prezentacji sali weselnej. Za bardzo istotne uważamy bezpośrednie spotkanie się z Państwem, zapoznanie się z Waszymi oczekiwaniami, ustalenie wszelkich szczegółów - tak abyśmy mogli przygotować ofertę indywidualną, wedle Państwa życzenia!

W swojej ofercie proponujemy dodatkowo:

- Obsługę Barmańską
- Obsługę Kelnerską
- Obsługę Fotograficzną
- Wynajem samochodów
- Dj+nagłośnienie
- Dekorację sali

Galeria zdjęć

Facebook
Dom imprez okolicznościowych CZARDA
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.