typ: Dom Weselny, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Dom Biesiadny ​Bożenka

Dom Biesiadny ​Bożenka - Aleksandrów Kujawski

Dom Biesiadny „Bożenka” znajduje się w miejscowości Spoczynek koło Ciechocinka. To wyjątkowe miejsce powstało aby spełniać Państwa oczekiwania w organizowaniu uroczystości rodzinnych, wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych. Oferujemy również usługę cateringu.

Z tradycjami polskiej kuchni łączymy nowoczesny pogląd na organizację przyjęć, co daje niepowtarzalny efekt. W sferze kulinarnej specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, staropolskiej i regionalnej, jesteśmy również otwarci na Państwa niestandardowe propozycje i oczekiwania.

Ekipa Domu Biesiadnego dołoży najwyższych starań aby goście spędzili przyjemnie czas i wyszli zachwyceni z przyjęcia. Od samego początku, aż do wyjścia ostatniego gościa, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy pomocą i radą.

Dom Weselny „Bożenka” oddaje do dyspozycji gości klimatyzowaną salę na 150 osób, piękny taras z pięknym widokiem oraz parking.

Galeria zdjęć

Facebook
Dom Biesiadny ​Bożenka
Wasza ocena:
4.67   |  głosów: 15

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-12-03
w imieniu swoim jak i moich znajomych uczestników balu andrzejkowego, który odbył się 28 listopada br. chcielibyśmy podziękować za wspaniałą imprezę i oby takich było więcej. Impreza była przednia. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i oby takich imprez więcej. Jeśli będzie Państwo organizować bal karnawałowy z takim smacznym jedzeniem jak było na balu andrzejkowym na pewno chętnie przyjdziemy. Jeszcze raz gratulujemy i będziemy polecać Państwa salę.