typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Siedlce

Dębowy Dworek

Dębowy Dworek - Siedlce

Dębowy Dworek otacza kilkunastohektarowy sad, który osłania go od zgiełku ulicy. W bezpośrednim otoczeniu dworku znajduje się ogród z kilkoma pięknymi, starymi dębami. Budynek powstał w 1926 roku, posiada dwa tarasy od strony wschodniej i zachodniej. Tarasy otoczone są malowniczą balustradą. Niewątpliwym atutem Dębowego Dworku jest jego doskonałe położenie z dogodnym dojazdem, własnym zamkniętym parkingiem, zaledwie 5 km od centrum Siedlec a z dala od miejskiego zgiełku.


Do dyspozycji gości przeznaczony jest parter budynku na którym mieści się kilka różnej wielkości sal. Organizowane są tu przyjęcia weselne do 100 osób. Oddzielne sale doskonale nadają się na małe przyjęcia. Goście mogą korzystać ze spacerów po alejkach wokół dworku jak również po ścieżkach, wśród drzew owocowych w sadzie. Goście weselni mogą liczyć na obficie zaopatrzony „wiejski stół’ z tradycyjnymi wyrobami wiejskimi jak również na dania pochodzące z tradycyjnej podlaskiej kuchni oraz wiele dań z kuchni współczesnej . W menu jest również pieczony prosiak, który podawany jest w odpowiedniej oprawie na tarasie dworku. Naszym gościom zapewniamy szeroki wybór znakomitych dań , serwowanych przez miłą, szybką i wykwalifikowaną obsługę kelnerską.

Na stronie Dębowego Dworku znajdą Państwo propozycje menu.

Serdecznie Zapraszamy!

 

Galeria zdjęć

Facebook
Dębowy Dworek
Wasza ocena:
4.82   |  głosów: 22

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2013-08-18
Bardzo dziękujemy z mężem za cudowne wesele, wszystko było dopracowane co do detala. Jedzenie prawdziwie polskie, niesamowicie smaczne. Goście zadowoleni, co świadczy o rewelacyjnej organizacji. Każdemu, kto wyprawia nie za duże wesele z czystym sercem polecamy Dębowy Dworek. Pozdrowienia dla całe ekipy:>