typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

CREDO BAR & RESTAURANT

CREDO BAR & RESTAURANT - Poznań

W dzisiejszym skomplikowanym i dynamicznie zmieniającym się świecie, wyznajemy prostą zasadę, że w natłoku pracy i obowiązków prostota i dobrze spędzony czas są na wagę złota.
Propozycja kulinarna CREDO skierowana jest zarówno do osób szukających miejsca na biznesowy lunch, jaki i na kolację ale też koneserów, którzy zwykli celebrować posiłki razem z rodziną czy przyjaciółmi.

W CREDO MAMY KILKA ZASAD:
* SZYBKO,
* DUŻO,
* TANIO,
* ŚWIEŻO.

Nasi kucharze wybrali dla Państwa najlepsze potrawy kuchni europejskiej, sercom tego menu są potrawy basenu Morza Śródziemnego z całym bogactwem wielowiekowych wpływów orientalnych.

Przy wyborze win kierujemy się zawsze starą sprawdzoną zasadą – szukamy dobrej jakości za rozsądną cenę. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami od łączenia smaków. Przy każdej zmianie menu indywidualnie dobieramy wina do karty dań.

Lokal podzielono na dwie strefy, frontową i tylną. W każdej z osobna można organizować prywatne imprezy okolicznościowe ale i kameralne spotkania biznesowe. W razie potrzeby sale łączone są w jedną całość.

Nasza restauracja jest nie tylko znakomitym miejscem do zorganizowania firmowego lunchu czy kolacji, ale również świetnie się nadaje na mniej formalne okazje, takie jak piątkowy wypad, czy też kameralne przyjęcie z okazji chrzcin, komunii lub absolutorium.

Organizujemy także prezentacje produktów, konferencje prasowe, wystawy czy bankiety okolicznościowe.

Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, przywiązujemy bowiem ogromną wagę do jego potrzeb i oczekiwań. Oprócz lokalu oraz wyszkolonego, profesjonalnego i uśmiechniętego zespołu możemy Państwu zaoferować wiele rozwiązań technologicznych potrzebnych dla danego wydarzenia.

Galeria zdjęć

Facebook
CREDO BAR & RESTAURANT
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.