typ: Dom Weselny, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Olsztyn

Chata Weselno - Biesiadna

Chata Weselno - Biesiadna - Olsztyn

W naszej Chacie Weselno-Biasiadnej twoje Wesele może być, jak z ludowej baśni! Ciekawy i niebanalny wystrój sali, wspaniałe otoczenie, przepiękny las, to nas wyróżnia. Do dyspozycji mamy tradycyjną salę weselną, wraz z wiatą, pod którą można biesiadować na świeżym powietrzu. Poczujecie się Państwo tego dnia, jak bohaterowie niezwykłej ludowej historii. Zapewniamy suto zastawione jadłem stoły w otoczeniu natury, a przede wszystkim swobodę i wygodę. Gospodarze tego miejsca i zatrudniona kadra gwarantują miłą i kameralną atmosferę a zawsze uprzejma i uśmiechnięta obsługa jest naszą wizytówką.

Jeśli nie mają Państwo czasu na poszukiwania oprawy Waszego ślubu, to chetnie w tym pomożemy, bowiem wspólpracjemy z zespołami muzycznymi, salonami mody ślubnej, studiem dekoracji ślubnych oraz z cukierniami ale i wypożyczalnią samochodów retro i limuzyn.

Dołożymy wielu starań, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich weselników. Pragnąc przede wszystkim satysfakcji Młodej Pary oraz ich bliskich. Służymy wszelką pomocą i oferujemy dużo atrakcji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzić nas osobiście.

Galeria zdjęć

Facebook
Chata Weselno - Biesiadna
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.