typ: Restauracja, województwo: Lubelskie, miejscowość: Zamość

Browar Zamość

Browar Zamość - Zamość

Browar Zamość to lokal w unikalnej przestrzeni starej elektrowni miejskiej z 1925 r. W restauracji Browar Zamość organizujemy kameralne spotkania rodzinne dla kilku lub kilkunastu osób, ale również przyjęcia dla 200 gości.

Przestronne wnętrza, bogate smaki i miła obsługa utwierdzą Państwa w przekonaniu, że dobrze wybraliście miejsce na, tak ważną dla Was, uroczystości jaką jest wesele, spotkanie integracyjne, czy uroczysty obiad z okazji pierwszej komunii, chrzcin, imienin, jubileuszu. Wszelkich starań dołożymy, aby imprezy zorganizowane w Browarze Zamość spełniły Państwa oczekiwania i pozostawiły miłe wspomnienia.

Nasze niepowtarzalne wnętrza stwarzają możliwość organizacji eventów biznesowych. Do dyspozycji sala konferencyjna o 300 miejscach w układzie teatralnym i 160 miejscach przy stolikach. Lunch, przerwy kawowe i bankiety przygotowujemy na poziomach restauracyjnych.

W trosce o zadowolenie Państwa podchodzimy do każdego wydarzenia w sposób indywidualny, uzgadniając szczegóły bezpośrednio z zainteresowanym. Nie bez znaczenia jest też, bardzo duży i monitorowany parking.

Galeria zdjęć

Facebook
Browar Zamość
Wasza ocena:
4.63   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.